Mało jest już miejsc z tradycją. Miejsc takich, jak nasza firma. Kontynuujemy rodzinną tendencję do urządzania Państwa domów. Od lat na wspólne nazwisko pracują nasi krewni, oferując m.in. okna, drzwi, bramy, płytki ceramiczne… My zajmujemy się meblami.


MILAN działa od 1999 r. w zakresie produkcji mebli projektowanych pod indywidualne zamówienie. Skupiamy się na realizacjach o wysokim standardzie. Nasze wieloletnie doświadczenie uzupełniamy na bieżąco szkoleniami oraz uczestnictwem w wydarzeniach branżowych, dzięki czemu pozostajemy zapoznani z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz i rozwiązaniami w meblarstwie. Jesteśmy kompetentni, aby oferować produkty w najwyższej klasie premium.


Używamy zaawansowanych programów do projektowania, za pomocą których prezentujemy kuchnię w realistycznej wizualizacji. W naszym salonie posiadamy bogatą bibliotekę materiałów wykończeniowych oraz meble wzorcowe ukazujące różnorodność technicznych rozwiązań. Jako studio mebli kuchennych prezentujemy 4 ekspozycje, które są kompletnie wyposażone w sprzęt AGD, mechanizmy meblowe i systemy organizacji przestrzeni.


Po 20 latach działania MILAN zasłużył na wzorową ocenę wśród naszej społeczności. Potwierdzają to opinie klientów, którzy wracają z nowymi pomysłami oraz echa z rynku, które co rusz przysyłają nam nowych kontrahentów. Za to zainteresowanie składamy wyrazy wdzięczności.


milan_temp

ul. Główna 7A I 76-251 Łosino k/Słupska

 
facebook_icofacebook_ico_hoover